dr. anonim

hallo drama

In Uncategorized on 8 Prill, 2008 at 6:03 pm

ky është posti i parë dramatik i kësaj faqeje. shpresojmë të jetë dhe i fundit, por e dimë që s’do të jetë kështu.

 1. hahahaha!!! the best headline. mos u ekspozo ne lagjen tende.

  hajdeni ketu per dramaturgji te pergjithshme ose te vecante.

 2. anonim moj, të thashë!:D

 3. love it:)

  manic eni:)

 4. hej, ju i dini dhe nofkën dhe çelësin. ju lutem, si në shpinë e anonimit!

 5. ee, mire e kishe. anonim. hic truri.

 6. hahahahahahahaha

 7. nuk qaja dot

 8. qeshu dramonimëri, qeshu, se bota është e tjetërkuj!…

 9. ça gallate se duket sikur pyet dhe pergjigjet i njejti person keshtu:)

 10. Këtu është si dramë, po për s’mrapshti. Pyetjet dhe përgjigjet i shkruajnë persona të ndryshëm, po nën të njejtin emër. Si të duket?

 11. manike me duket..
  zaten kesaj faqeje vetem kjo gjendje shpirterore i lejohet..manike,depresive,dramatike:=)

  eni

 12. ç’do me thënë manike?

  mua më bën për të qeshur në fakt. po mund të jetë dhe histeri, ku i dihet…

  p.s. mos i nënshkruaj komentet! (pliiiiz!)

 13. yeah ke te drejte..ok pa nenshkrime qe prej sodit:)

 14. o shtrigë, po unë kur të thashë mos nënshkruaj, nuk të thashë mbishkruaj!:@:P

 15. yeah man..sorry e vura re pas pilafit..
  no more mistakes !:)

 16. vete pyesim vete pergjigjemi. se pergjigjet i kemi te gjitha brenda, me demek. dite manike edhe nga brigjet tona. sot pas pune takohem per here te pare me psiko-logun. urra.

 17. me demek, me demek, mrena i kemi… c’tha psiko…logu? une ia kam numrin ka nja 4 vjet, por kur kujtohem une eshte nate dhe kur del drita, harroj… po duhet me shku me pa ca ka mrena ai…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: