dr. anonim

bambi takon goxillën

In dramat e botës on 9 Prill, 2008 at 9:29 pm
  1. s’di ju, po një nga dramat e mia është se sa herë vjen sezoni i gjuetisë, unë nuk ha dot mish kaprolli se më kujtohet njëri që më thoshte: iiiiii ti po ha bambin!…

  2. vdiq fare? Fare? Po goxilla?

  3. un s’ja di fare per kshu lloj dramash. kendej nga un nuk haet kaprolli. edhe per mishin e qengjit shtrembrerojne fytyren. dhe un e shof gjithmone se ate porosis kur ha jashte. uf c’po me shkon goja leng per ca lamb chops tani.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: