dr. anonim

grama

In drama fizike, dramat e botës on 11 Prill, 2008 at 12:58 pm

  1. unë jam ajo që bën si kopetente.

  2. une besoj se jane burra qe tremen prej grave.

  3. edhe une te dyten dua te mendoj:))

  4. these are my ex-husbands, stiff at last!!!

  5. une mendoj se jane burrat qe i kane lene grate dhe kane vdekur nga uria.

  6. mirë nga uria, po as qirinjtë s’i kanë ndezur dot. me siguri, burra ballkanas…

  7. po ca qiriu. E ca ballkaniku thuaj. Edhe rakine nga shishja e pine, se nuk kane gra qe t’u shtij gotat para. rrezik as rakine nuk po e pijne se pertojne ta hedhin ne gota. dembele te gjalle, e dembele te vdekur.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: