dr. anonim

Dhe qetesia ra.

In Uncategorized on 5 Shtator, 2008 at 8:41 pm

Me duket se me veren u qetesuan edhe shpirtrat e vrare.
Cfare behet? Ska me asnje thyerje te brendeshme?

Dramat e botes jane large mesa duket!
Aq me mire ju them.
Por asgje shume shume e mire, apo shume shume e keqe nuk zgjat shume shume gjate.

Me ka humbur frymezimi, dhe dramat e mia me lodhen.
Ndonjehere te ben mire te degjosh dramat e te tjereve…

  1. unë s’kam drama në këtë moment. ose dhe mund të kisha, po e kam ndarë mëndjen të mos i marr seriozisht dhe të kaloj te drama e ardhshme. sot erdhi dimri. dhe kjo është dramë më vete. dhe një burrë vdiq në mencë. u drodh ca herë dhe vdiq. të ndjesh jetën e tjetrit që të shket anash tavolinës-dhe kjo është dramë. po dhe këtë e harrova për një pasdite. të presim dramën e ardhshme.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: