dr. anonim

dita IV

In drama fizike on 24 Shtator, 2008 at 9:43 am

Habi është, po s’kam tymosur akoma. Dhe piva një kafe që më shijoi pa masë. Por të mos gëzohemi para kohe.

It’s just a perfect day dhe mua më ka marrë malli për shumë njerëz.

Nuk e ndjej më mpirjen e kokës. Ose u mësova me te. Pasditja është e zorshme pa duhan. Po kur mendoj se dhe me duhan s’shtyhet fare…

  1. per te vazhduar ke ideja e cigares dhe burrit, isha duke menduar qe gjeja me e veshtire kur i ke keto dy te fundit eshte qe :

    – smund ti besh te dyja ne te nejjten kohe,
    – kur ke nje partener jo duhan pires, te hiqet detyrimisht e drejta te pish nje cigare pasi ben dashuri (gje qe eshte sikur te heqin buken nga goja…aq shume shijon ajo cigare)
    – fillojne komente te tipit: kur do ta lesh???

    Nejse po e mbyllim me kaq per sot.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: