dr. anonim

Mbi meshkujt -2-!

In dramat e botës on 12 Tetor, 2008 at 6:31 pm

Thelle thelle, mendoj se te zesh vendin e seksit tjeter per nje çast te vetem, te ben mire.
Dmth, pertej faktit qe ke nje pikpamje te dyfishte per situata te njejta, te lejon qe per X-kohe te ndjesh ate qe seksi i kunder ndjen.
Sigurisht kur ne rolin e seksit te kunder je dominues dhe mbi te gjitha ben rregullat, te shijon akoma me shume.

E gjithe kjo per te thene qe, ndihesh mire…dmth, ndihesh mire kur ne nje fare menyre merr hak ne emer te gjinis tende, me po te njejtat pretekste qe ate…”ata kundershtaret” tane dominojne pjesen me te madhe te kohes.

Pyetja ishte:
– sa here me shave gjate kesaj kohe ku nuk dhashe asnje lajm???
Pergjigja ishte:
– te pakten te kishe thene shenja jete, qe gjithshka ishte ok!!!! Nuk e bere mire.

Dhe aty ne nje sekond, egoja ime prej “mashkulli” mori permasa te pa para. Me nje natyrshmeri te habiteshme vijova nje bisede te perseritur kush e di sa here ne mendjen time, ne menyre qe te isha e bindeshme. Per njehere te vetme gjerat shkuan siç ishin parashikuar : …..nuk eshte faji jot, eshte faji im…por duhet te me besosh nuk eshte e lehte, ti je shume i mire dhe i sjellshem……gjithesesi deshiroj te mbajme lidhje….

Si perfundim, ju dha drejtim 2 problemeve….fundi i mesazheve te deshperuara ne 4 te mengejesit, dhe per njehere u ndjeva siç mund te ndihet nje mashkull sh******t kur luan me lodren e radhes, dmth….mire….jeta vazhdon.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: