dr. anonim

Dramatikisht

In dramat e botës on 6 Nëntor, 2008 at 8:39 pm

…kisha per te thene vetem kaq:

 

…duke menduar per ty.

 1. ehhhhhhh, te zyri sentimentalizmi i thelle edhe ty.

  Si’a vlen. Po s’ta mbush dot mendjen, se nuk kam 10 vite kohe.

  Por ben shume mire qe e perjeton. Te pakten ndjesia e perjetimit do te te ngele ty. 🙂

  Yours sincerely
  Prof. i asociuar Anonim

 2. I dashur Prof. Anonim,
  Më ndjej që të ndërrova nofkën, por ky është rregulli i blogut; një nick për të tërë. Se me rëndësi nuk është kush është njëri dhe tjetri, por çfarë thonë dhe sidomos pse. Dhe shpjegimi i pse-së bëhet i detyrueshëm kur nuk ke një imazh të caktuar që të paraprin, sepse dihet që dr.anonim është më shumë se një njeri.
  Me shpresën se do ta merrni në shqyrtim idenë më lart
  Juaji
  dr.anonim

 3. I dashur koleg,
  Me ndje per gabimin. E pranoj dhe e rregulloj ne vend nderhyrjen tuaj per njejtesim emertimesh.
  Me shpresen se nuk ju kam merzitur shume (kam mangesi te theksuara ne ekspertizen e merzitjes), ju pershendes duke shpresuar ne mirekuptimin tuaj.
  Juaji gjithaq
  Dr. anonim

 4. Nuk më mërzitët fare i nderuar koleg, madje desha t’ju kaloj dhe çelësat e kullës për t’ju provuar nderimin tim, por pyetja e vështirë nuk i deshi…. Sidoqoftë, ju uroj një javë të mbarë.
  Juaji
  dr.anonim

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: