dr. anonim

Mos e teproni dhe ju goca

In drama familjare, drama fizike, dramat e botës on 24 Shkurt, 2009 at 9:33 am

Ja dhe djali perfekt që s’ka lënë gjë pa bërë për ty (ka ndrru shampon, shkon n’plazh, shef qiellin, ngjon Vivaldin, etj., etj..) E ça t’ kërkon në shkëmbim? Ta qepësh. Gojën, sigurisht.

  1. personalisht menjtoj qe eshte me mire qe titullin ta rishikonim, flas te gjithe ne si dramatike anonime qe s’na pjerdh njeri.
    pershembull, ne vend te DRANONIMISHT (mos u ekspozo lagjes tate) – te behej
    DRANONIMTHI (mos u ekspozo lagjes tate).

  2. e di që s’e ke keq ti…

  3. hmmm… mu m’pëlqen dranonimisht sepse më tingëllon si dram’ n’Imisht. Imishti është një fshat i thellë malor a gropor që më kujton fëmininë. S’kam qenë ndonjëherë atje, po im atë hapte kanale ujitëse në Imisht…kot sa për muhabet…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: