dr. anonim

Nese nje dite do te trokas ne deren tende II…dhe fund.

In drama familjare, drama fizike on 29 Nëntor, 2009 at 1:26 am

Mungesa e ndjeshmerise qe me karakterizon, sme lejon te bej melodrame.

Thjeshte dilema e radhes eshte : me mire nje dhimbje pafund apo nje fund i dhimbshem ?!
Sigurisht qe per ty keto 3 dite dhimbje tu duken te pambarueshme sepse nuk e kishe me as nocjonin e kohes, por une dhe egoizmi im doja dhe pak me shume kohe per te qene gati…

Ti smund ta imagjinosh dot se sa shume po me dhemb ne zemer per ty….

Por ti e mbajte fjalen, se kur une do te trokas ne deren tende ti ske per te qen me aty.

  1. unë mendoj se gjërat vërtetë të rëndësishme duken shumë shpejt, po shumë shumë shpejt dhe nuk ndryshojnë për 3 ditë…

  2. dhe si i thonë: një derë e mbyllur është një derë tjetër që hapet.

  3. …e ke degjur ndonjhere ket kengen ???

  4. ju pastë lënë uratën!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: