dr. anonim

ekuilibër

In Uncategorized on 12 Janar, 2010 at 1:45 pm

  1. …gjeja me e veshtire per tu bere,
    personalisht skam qene ndonjehere e ekuilibruar ose ne ekuiliber….dhe them se ata qe ja arrijne jane me fat.

  2. duhej futur në thonjëza ekulibri ndoshta… kam lexuar diku që burrat kanë nevojë të kenë gjithmonë një rival që të luftojnë për tumankuqen dhe belhollën që u ka dhënë perëndia dhuratë… ta ketë lexuar dhe olbinski thua`?

  3. …thua?
    ka kohe qe kam ndaluar te mundohem te kuptoj seksin e kundert, se u lodha u lodha dhe nuk nxora gje ne drite.

    …por mbase duhet provuar kjo teoria….ti vesh perpara nje trim tjeter dhe te presesh reagimin (duke ngrene kokoshka e duke mbajtur shenime)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: