dr. anonim

libri i përshtypjeve

këtu mund të lini vërejtjet, përgëzimet, propozimet apo dramën që ju ngjalli kjo faqe.

 1. hej, miq anonime, bera nje ndryshim te vogel te titulli dhe te nofka. shpresoj qe ju pelqen. nese jo, me beni me dije. mund ta ndryshoni dhe vete te profili dhe settings.
  juaji
  dr. anonim

 2. ky është blogu më i mirë që kam parë unë prej shuuuumë kohe.
  nashti, si mund të shkruajmë këtu dramat tona?

 3. I nderuar autor i “Dituria”doja te dija nese jeni te interesuar per nje shkembim linkesh me albaniaonline.org dhe virtualbania.com nese po me dergoni nje email.Faleminderit dhe pergezime per blogun tuaj.

  • I nderuari autor i komentit më lart. Duke druajtur se do të dukemi fodullë, jemi të detyruar gjithësesi t’ju themi se nuk jemi të interesuar të shkëmbejmë tjetër gjë veç dramave. Ju përgëzojmë dhe ne për faqen tuaj të bardhë (shpresojmë).

 4. si ka mundesi mua nuk me vijne keshu ftesash dramatike? sna do njeri ne dramatikeve te thjeshte…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: