dr. anonim

You, the living (!!!)

In dramat e botës on 25 Nëntor, 2008 at 10:19 am
  1. cool one!!! e kam pare para ca muajsh; ne fillim dukej i merzitshem, por pastaj fillon dhe ve re detajet ne kohen qe regjia te le ne dispozicion. kjo ish nga me te bukrat, po dhe ajo ne banje kur kjo flet me vete tere kohen duke thene: O Mike Larson sa bukur qe luan, O Mike sa te dashuroj, eshte e papare. Dhe ajo teta stil eighties eshte komike ne kulm. Ti thu nga momenti në moment qe e boni rrevolucionin, kur teta thote: Do kaloj me vone te ha darke. 🙂

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: