dr. anonim

si të ndahemi në 64 hapa të thjeshtë…

In dramat e botës on 13 Prill, 2008 at 10:51 pm
  1. keto serite jane mese te goditura.

  2. kishte dhe ca të tjera që më kujtuan veten tim, si Saturday ose Procrastination ose The kinds of boyfriends I’ve been… (më falni që më pëlqejnë gjërat që më kujtojnë veten time…në fakt, nuk më pëlqejnë, por më thërrasin…)

  3. a mundet disi me shkurt?!!! shume gjate 64 hapa 🙂

  4. Buli,

    anonim djal, anonim. Ketu jemi ne Republiken e anonimeve 😀

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Lirikashqiptare

trëndafil që rri në portë...

edrus...

Përse të mos qeshim???

Këtë e pëlqejnë %d blogues: